مشاوره آسانسور چه در رابطه با خرید،طراحی ونصب آسانسور بسیارضروری است.امروزه آسانسور یکی از اجزای گران قیمت ساختمان محسوب می شود وبه همین دلیل لازم است کارفرمایان قبل از اقدام به سرمایه گذاری در آن،نسبت به مشاوره آسانسور با شرکت طرف قراردادخود اقدام کنند.

آسانسوریک سرمایه گذاری بلند مدت است ویک جزحیاتی در ساختمان شما است.مشاوره خرید آسانسور میتواند کمک کند تا مواردی که می توان در زمان خرید آنها را کنترل کرد تا هزینه های مربوط به آسانسور حداقل برسد را شناسایی کنید.

دراین مطلب به عنوان مشاوره آسانسور تلاش می کنیم شما را با برخی نکات مهم قبل از خرید و طراحی آسانسور آشنا کنیم.مشاوره خرید آسانسور می تواند به شما تصویر روشنی از آنچه که قصد انجامش را دارید بدهد تا بتوانید بهترین گزینه را برای ساختمان خود انتخاب کنید.

تفاوتی ندارد که مشاورخ نصب آسانسور در تهران باشد یا دیگر نقاط کشور،شرکت آسانسور طرف قرارداد شما موظف است قبل از شروع کار تمامی نکات لازم را برای شما به طور شفاف بازگوکند تا شما با خیال راحت تر بتوانید آسانسور مناسب با سلیقه خود را انتخاب کنید.در هر صورت نکاتی هستند که شرکت مشاوره آسانسور شما باید شما را در جریان آنها قرار دهد.در ادامه بطور خلاصه به آنها اشاره خواهیم کرد.

مشاوره آسانسور قبل از خریدبه شما امکان این را می دهد که از نکاتی که شاید کمتر به آن دقت کرده بودید،مطلع شوید.در ادامه به برخی از مواردی که قبل از طراحی ونصب آسانسور ،نیاز به مشاوره دارند خواهیم پرداخت.

بسیاری از آسانسور های جدید انحصاری هستند یا دارای اجزای اختصاصی زیادی هستند که فقظ خود شرکت تولید کننده آن انحصار قطعات آن را در اختیار دارد.

اگر یک سیستم اختصاصی نصب کنید،تنها گزینه شما را برای ارائه خدمات به شما در آینده، احتمالا پیمانکاری می یاشدکهآن را نصب کرده.قطعات اختصاصی آسانسور،هزینه های تعمیر ونگهداری رقابتی را دشوار یا غیر ممکن می کند.

استفاده از قطعات وسیستم هایی که اکثر پیمانکاران استفاده می کنند ودر دسترس همه ذاست،می تواند باعث ایجاد بازار رقابتی شود که در نتیجه قیمت آن نیز متناسب تر است.

فروش یک آسانسور اختصاصی با قیمت پایین به پیمانکار عمومی، وسپس بستن قرار داد تعمیر ونگهداری بیش از حد به مالک ساختمان، یک روش معمول در صنعت آسانسور است.

با تجهیزات اختصاصی استفاده شده در هر آسانسور،معمولا برای مالک ساختمان دشوار یا غیر ممکن است که پیمانکار تعمیر ونگهداری دیگری را پیدا کند که بتواند به درستی آسانسور را سرویس کند.

دراین حالت،مالک ساختمان انتخاب چندانی ندارد،جز اینکه توافق نامه تعمیر ونگهداری با قیمت بالا را بپذیرد.برای جلوگیری از اینوضعیت ،قبل از خرید وهنگام مشاوره آسانسور،پیشنهاد نصب،تعمیر ونگهداری را بررسی ومقایسه کنید. این کار در در دراز مدت به شدت از هزینه های اضافی شما کاسته شود.

مطمئن شوید که ساختمان خودرا با آسانسورهای کافی طراحی کنید تابه کسانی که ازآسانسور استفاده میکنند خدمات رسانی کند.

اگرحس میکنید ساختمان شما ممکن است ترافیک زیادی درداخل وخارج ازهرطبقه داشته باشد، اضافه شدن یک آسانسور باعث میشوددرصورت خرابی یکی ازآنها ، حداقل یک آسانسور دراختیارشما باشد وامکان ادامه سرویس به طبقات را فراهم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید